Pasākumu portfolio
Atpakaļ
Dizaina balss Madonā
Atpakaļ
Starptautisks koncerts "Sudmaliņas"
Atpakaļ
Tenisa savienības Ziemassvētki cirka tematikā
Atpakaļ
IKEA miega dienas
Atpakaļ
Bērna dzimšanas dienas svinības 36.līnijā
Atpakaļ
LIAA Ventspils biznesa inkubātors
Atpakaļ
LIAA Ogres biznesa inkubātors
Atpakaļ
Garkalnes novada pašvaldības sporta laureāts 2018.
Atpakaļ
LokoSalīmes albūma atklāšana
Kopā ar Dzelzceļa muzeja kaķi Pērļuku modinājām Loko, atklājot viņam par godu veidoto uzlīmju albumu. Visas dienas garumā ģimenēm ar bērniem palīdzējām iepazīt muzeja ekspozīcijas, tvaika lokomotīvi, vadot un organizējot aizraujošas aktivitātes.
Atpakaļ
Izstāde Balttour BT1
Ļoti novērtējām ilggadējas sadarbības, un šī ir viena no tām- starptautiskās izstādes ''Balttour'' dalībnieku vakara pasākums BT1 Ķīpsalas izstāžu hallē. Spējam būt uzdevuma augstumos pat tad, kad pasākums notiek vairākās valodās vienlaicīgi un spējam pozitīvi uzlādēt ikvienu pat tad, kad aiz muguras palicis nogurdinošs darbs visas dienas garumā izstādē.
Atpakaļ
Olaines pašvaldīvas Amatierkolektivu balle
Atgriezties pagājušā gadsimta 80.gados nemaz nav tik grūti- galvenais pieiet procesam ar radošu pieeju un izvēlēties pareizo tematu. Dekorācijas, vadītāji un uzdevumi no filmas ''Ceplis'' uzbūra patiešām lielisku svētku atmosfēru.
Atpakaļ
INTRAC Latvia Ziemassvētku balle
Uzņēmuma Ziemassvētki Svētku pilī, uzburot neaizmirstamu atmosfēru un lieliskas svētku emocijas ikvienam dalībniekam. Arī šajā pasākumā visas aktivitātes un koncepts tika veidots, balstoties uz pašu darbinieku stāstiem par ikdienu uzņēmumā, tādējādi konceptu padarot īpaši personīgu. Pasākumā notika radošās darbnīcas, pašu veidotas īsfilmas, dejas līdz vēlai naktij un aizraujošas aktivitātes visas dienas garumā!
Atpakaļ
ALNEX Hawaii piedzīvojumu korporatīvais pasākums
Ugunīgi šovi, lieliskas dejotājas, Hawaii mūzika, aizraujoši uzdevumi, fantastiska mūzika un dažādi pārsteigumi 2017.gada nogalē sagaidīja Allnex Latvia darbiniekus viņu svētku pasākumā. Lieliskā atmosfēra un koncepts ļāva ne tikai izkustināt vispasīvākos dalībniekus, bet arī sagādāt lielisku pieredzi, par kuru runāt vēl ilgi pēc pasākuma. Šis pasākums pierādīja, ka arī uzņēmuma Ziemassvētkus var svinēt pludmales smiltīs lieliskā atmosfērā.
Atpakaļ
Tēvu diena un Dzērveņu svētki Olainē
Atpakaļ
RSU Ziemassvētki
Atpakaļ
World Congress of Self-Healing
Atpakaļ
Atpakaļ
Silvanol Ziemassvētku balle
Atpakaļ
Accenture Pokemonu Ziemassvētki
Atpakaļ
Labdarības pasākums Grašu bērnu ciematā
Atpakaļ
Tenisa savienības Griņča Ziemassvētki
Atpakaļ
CEMEX klientu diena
Rudens sezonu iesākām ar lielu pasākumu- globālā būvniecības materiālu uzņēmuma CEMEX Latvija (Šobrīd- Schwenk Latvija) klientu dienu. Meksikas lidosta, pilsētas un slavenākās vietas Latvijā? Kāpēc gan ne?! Mariači mūzika, atmosfēra gluži kā meksikā, populārākajām vietām pielāgotas dekorācijas un dažnedažādas aktivitātes, atpūta pludmales smiltīs un kokteiļi visās varavīksnes krāsās.
Nedaudz no tā ko esam paveikuši
---
Pieaugušo pasākums 18+
Izstāde Balttour BT1
Sadraudzība ar starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 EVENT aizsākās jau pirms trim gadiem, un ir patiess prieks ik gadu atgriezties izstādes Balttour vakara pasākuma organizēšanas un vadīšanas komandā!
Kontakti
+371 233 760 60
hello@pieaugusieberni.lv
Rūpniecības iela 30
Rīga, LV-1045
Sazinieties ar mums!
Write Close
Close
Sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā
Rakstiet vai zvaniet
Telegram
WhatsApp
Messenger
Mail
Phone
371 233 760 60