17.SEPTEMBRIS / 18.00 - 21.00

SEMINĀRS PAR 21.GADSIMTĀ
SVARĪGĀKO TĒMU!

APZINĀTĪBA

Vai 21.gadsimtā Tu proti būt šeit un tagad?
Apzinātības prasme ir uzmanības pievēršana tam, kas notiek tieši šobrīd, nevērtējot notiekošo. Tā ir prasme, kas ļauj izkāpt no ierastās ''man jādomā par miljons lietām reizē'' sajūtas un palīdz darīt lietas gluži kā pirmo reizi- ar lielu koncentrēšanos, rūpību un sajūtu, ka viss notiek šeit un tagad!

Ieguvumi: personiskā izaugsme, fiziskā un emocionālā veselība, sekmes darbā ar cilvēkiem.
Praktizējot apzinātību ikdienā rezultāti neizpaliks!
KĀPĒC PIETEIKTIES?
Kādi būs Tavi ieguvumi?
Šis ir pirmais solis uz izpratni, kā Tu vari:
Mazināt stresu un izdegšanu
Praktizējot apzinātību, mēs ne tikai varam just mazāku stresu, bet arī stresa hormons — kortizols — uzrāda zemāku līmeni.
Uzlabot fizisko veselību
Ārsti, kuri popularizē apzinātības praksi, ir novērojuši, ka praktizējoši cilvēki ātrāk izārstējas, retāk slimo, labāk panes hronisku slimību izraisītas sāpes. Apzinātība kā metode tiek lietota arī svara samazināšanai.
Veicināt sevis pieņemšanu
Tā kā apzinātībā skats ir vērsts uz sevi, tad mēs varam ieraudzīt, kādi patiesībā esam — bez rozā brillēm, bet arī neberot sev pelnus uz galvas — un pieņemt to.
Uzlabot miega kvalitāti
Apzinātības prakse gan palīdz aizmigt, gan uzlabo miega kvalitāti — kāds nesen veikts pētījums pilnīgi negaidīti parādīja, ka apzinātības prakse miega grūtības risina pat labāk, nekā īpašs miega higiēnas treniņš.
Uzlabot savu mācīšanās procesu
Pētījumi, kuros ir piedalījušies gan bērni, gan pusaudži, gan jaunieši, gan pieaugušie, apliecina, ka apzinātības prakse uzlabo gan atmiņu, gan koncentrēšanās spēju, gan radošo domāšanu.
Uzlabot attiecības
Vairāki cilvēki pēc kursiem ir atzīmējuši, ka ir pieaugusi pacietība, pieņemšana, izpratne, līdzjūtība. Visas šīs īpašības mums palīdz būt attiecībās.
Apmācības vadīs:
Ansis Jurģis Stabiņģis
Apzinātības prakses eksperts, supervizors, izbijis psihoterapeits
''Var teikt, ka esam profesionāļi sagatvošanās jomā – mēs nepārtraukti gatavojamies dzīvei, bet dzīvot tā arī īsti nemākam. [...]

Apzinātībai ir divas sadaļas – viena ir uzmanības un prāta trenēšana, otra ir prāta tikumu kultivēšana. Viens no prāta tikumiem ir pieņemšana un atlaišana. Arī piedošana, pateicība, uzticēšanās, ļaušanās – tie ir tādi prāta tikumi jeb attieksmes. Pārsvarā ikdienā kultivējam pretējās – neuzticēšanos, neļaušanos, bailes, dusmas, kontrolēšanu, un tās liedz brīvi ļauties dzīves plūdumam.''
Dalība apmācībās
30 EUR
Sazinieties ar mums!
+371 23376099
hello@pieaugusieberni.lv
Rūpniecības iela 30, Rīga, LV1045